• Wpisów: 348
  • Średnio co: 6 dni
  • Ostatni wpis: 348 dni temu, 22:01
  • Licznik odwiedzin: 50 245 / 2291 dni
 
hermanitas
 
Witajcie!
Dziś na blogu będzie bardzo zdrowo! :) Jakiś czas temu otrzymałam od kuriera bardzo smaczną przesyłkę od bakeo.pl . Był to box pełen zdrowych przekąsek, a dokładnie czterech, które sama sobie wybrałam.

khfikj.JPG


Parę słów od producenta:

Cenimy sobie zarówno dobry smak, jak i możliwości wyboru, dlatego zapraszamy Cię do naszego świata bakeo i zachęcamy, żebyś ocenił wszystkie spośród ponad 50 proponowanych przez nas smakołyków. Określając precyzyjnie swoje preferencje smakowe pozwolisz, żebyśmy przygotowywali dla Ciebie najlepsze paczki z Twoimi ulubionymi smakami.
Wyobraź sobie 50 różnych pyszności, które tylko czekają, żebyś się na nie skusił, żebyś wybierał, próbował, smakował i znowu wybierał, próbował, smakował i znowu wybierał, próbował...

dsfgnm.JPG


sdfghhg.JPG


Teraz pokrótce przedstawię Wam zawartość pudełka.

Koala&Co
Skład: orzechy laskowe, orzechy macadamia, jagody goji

dfgbnhgbvf.JPG


Pierwszy raz miałam styczność z orzechami macadamia  i muszę przyznać że są one pyszne! Orzechy laskowe też były niczego sobie, jednak jagody goji nieprzypadły mi do gustu;/

Dog days
Skład:  orzechy laskowe w czekoladzie, orzechy macadamia, jagody goji

dfbvc.JPG


Tutaj najsmaczniejsze były orzechy laskowe w czekoladzie. Niby zdrowa przekąska ale jednak przemyciła coś dla łasuchów :)

Are you nuts?
Skład: orzechy laskowe, orzechy macadamia, orzechy pecan

m,,,,,l.JPG


Miłośnikom orzechów ta mieszanka by się spodobała. Kryje w sobie same najlepsze możliwe orzechy. Dla mnie wciąż numerem jeden są orzechy macadamia ale orzechy pecan też bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły :)

Silnia!
Skład: baton migdałowy z orzechami nerkowca

xcfbv.JPG


W opakowaniu znajdują się 4 orzechowe batony połączone miodem. Nie był one najgorsze ale jednak moim sercem i podniebieniem nie zawładnęły.

dfegngf.JPG


Jeśli byłybyście zainteresowane takim pudełkiem zapraszam Was tutaj:KLIK po więcej informacji.

Nie możesz dodać komentarza.